Druga część grudnia będzie pełna magii dla graczy! Gdzie odebrać darmowe gry?

Epic Games Store przyzwyczaił już graczy, że co tydzień można odebrać darmowe gry. Okazuje się, że to dopiero początek prawdziwego szaleństwa. Szykuje się wspaniała gwiazdka! Gdzie szukać nowych tytułów i jak je odebrać? Wszystkie informacje znajdują się w poniższym artykule.

Darmowe gry

Nie ma lepszego prezentu dla gracza niż możliwość darmowego zdobycia ciekawych gier. Korzystają na tym również firmy – jest to dla nich wspaniały sposób na reklamę i poszerzanie swoich zasięgów, a także przyciąganie nowych klientów. Warto mieć na uwadze, że duża część proponowanych gier należy do serii AAA. Gdzie szukać prezentów?

Epic Games Store

Ta popularna platforma każdego tygodnia rozdaje jedną lub dwie gry za darmo. Inaczej będzie to wyglądało od 16 do 30 grudnia. W tym okresie w Epic Games Store każdego dnia przez 24h dostępny będzie inny tytuł. Daje to łącznie aż 15 darmowych gier w przeciągu 15 dni!
Pierwszą produkcją będzie trzecia odsłona kultowej serii gier akcji – Shenmue III. Pozostałe tytuły pozostają tajemnicą, ale z pewnością warto będzie mieć oko na ofertę Epic Games Store. Wystarczy zalogować się do sklepu, aby odebrać wybraną grę i na stałe umieścić ją w swojej bibliotece.

Ubisoft

Tutaj też warto wypatrywać niespodzianek. Niedawno w ręce graczy trafił popularny tytuł Anno 1404. Następnie Ubisoft podarował niemal legendarną platformówkę: Rayman Origin. A to jeszcze nie koniec atrakcji przygotowanych dla klientów platformy!

Amazon Games

To jest prawdziwa rewelacja, chociaż wymaga wykupienia rocznej subskrypcji (promocyjna cena wynosi 49 zł za cały rok). Korzystając z tej oferty gracz co miesiąc dostaje za darmo 3 tytuły AAA, bonusy do gier online (New World, League of Legends, CS:GO czy Valorant), a także kilka pomniejszych gier singleplayer.
Do tej pory wśród oferowanych produkcji AAA były takie pozycje jak Rise of the Tomb Raider, Control Ultimate Edition czy Dragon Age Inquisition.

Steam

Popularna platforma aktualnie rozdała jedynie Life is Strange oraz Life is Strange 2, ale warto wypatrywać kolejnych propozycji darmowych gier. To z pewnością jeszcze nie jest koniec listy!

Gog Galaxy

Chociaż tutaj aktualnie nie pojawiły się darmowe gry, to mimo wszystko warto co jakiś czas zajrzeć do sklepu w poszukiwaniu ciekawych promocji. Grudniowe oferty mogą prezentować wyjątkowe tytuły przecenione nawet o 90%!
Warto tu wspomnieć chociażby o takich grach jak Biomutant z ceną 125 zł zamiast 250 zł, Cyberpunk przeceniony ze 199 zł na 99 zł czy Metro Exodus Złota Edycja przeceniona ze 162 zł na 60 zł. Bliżej świąt promocje będą większe!

Jak długo można przechowywać otrzymane za darmo gry?

Ta kwestia intryguje wielu graczy, a odpowiedź jest nie tylko prosta, ale również wspaniała. Gry zakupione lub otrzymane na platformach:

  • Amazon Gaming
  • Epic Games Store
  • Gog Galaxy
  • Steam
  • Ubisoft
  • Origin


trafiają bezpośrednio do biblioteki gracza. Oznacza to, że są dożywotnio przypisane do konta. Można jest pobrać i zainstalować w dowolnym momencie, nawet za kilka lat. Dlatego dobrze jest mieć rękę na pulsie i na bieżąco śledzić poczynania najpopularniejszych platform gamingowych.

1 thought on “Druga część grudnia będzie pełna magii dla graczy! Gdzie odebrać darmowe gry?

Comments are closed.